TEMPUS CAR

Dacia predstavuje...

Nová Dacia Spring Electric

Priekopník cenovo dostupnej elektromobility!

Nová Dacia Spring je postavená na základe 10 ročných skúseností a odborných znalostí Skupiny Renault, priekopníka vo výrobe elektromobilov.
Dacia tak ponúka nové technológie opäť ako najdostupnejšie na trhu.

mini-img-1.webp

Dobrodružný vzhľad 

mini-img-2.webp

Nový LED svetelný podpis

mini-img-3.webp

Multimediálny systém MEDIA NAV a 7” obrazovka

mini-img-4.webp

Rekordný batožinový priestor (280l)

mini-img-5.webp

Dojazd až do 230 km* podľa WLTP**

Najdostupnejší elektromobil na trhu!

Nová revolúcia DACIA

Cenovo dostupný, odolný, priestranný... a elektrický. Nový Spring Electric je mestské vozidlo, ktoré kombinuje kľúčové hodnoty značky Dacia s výhodami 100% elektrického pohonu. Pri jazde v meste a v jeho blízkom okolí si užijete plynulú a tichú jazdu bez hluku motora a ďalších nepríjemných vibrácií.

Nový Spring Electric s batériou s kapacitou 26,8 kWh*** vám pomôže dosiahnuť dojazd až 230 km* WLTP. To v priemere stačí až na 6 dní bežného využitia v meste bez nutnosti nabíjať.

text-img-1.webp
text-img-2.webp

Elektrický, bezproblémový!

Je čas na prestávku? Nemôže to byť jednoduchšie! Nabíjajte váš Nový Spring Electric doma z bežnej domácej elektrickej zásuvky alebo nainštalujte Wallbox**** pre rýchle nabíjanie za 4 hodiny a 27 minút. Nechcete strácať čas? S voliteľným DC nabíjaním dobijete na rýchlonabíjacej stanici svoju batériu až na 80% za necelých 50 minút.

Chcete dopredu nastaviť teplotu v kabíne, skontrolovať stav nabíjania batérie alebo spustiť/ukončiť nabíjanie? Pomocou vašej mobilnej aplikácie MY Dacia môžete vykonávať vzdialenú správu vášho dojazdu a dosiahnuť ešte väčšie pohodlie.

Vzhľad, ktorý prekračuje všetky pravidlá

Ste pripravení vyraziť do mestskej džungle? Línie vyjadrujúce silu, kompaktné rozmery, nový svetelný podpis značky Dacia, strešné lišty, disky kolies Flexwheel, zadný ochranný kryt podvozka a vyššia svetlá výška... Nový Spring Electric je kombináciou obratnosti mestského vozidla s odolnosťou SUV a súčasne zaujme svojim dobrodružným vzhľadom.

Nový Spring Electric je možno rozmermi malý, ale je mimoriadne priestranný so 4 plnohodnotnými sedadlami a modulárnym interiérom. Ponúka najlepší objem batožinového priestoru vo svojej kategórii (280l*) a neposlednom rade sklopné zadné sedadlá.

text-img-3.webp
text-img-4.webp

Jednoduché ovládanie a pohodlie na palube vozidla

Výborné jazdne vlastnosti a jednoduché manévrovanie pri každodennom jazdení – vozidlo je navrhnuté tak, aby vám poskytlo dostatok pohodlia na palube. Napríklad: multimediálny systém a jeho 7“ dotyková obrazovka vybavená funkciou zrkadlenia obrazovky smartfónu kompatibilná s Android Auto™ a Apple CarPlay™ a taktiež Bluetooth®, 3,5” farebný displej pre vodiča, zadný parkovací senzor a parkovacia kamera, plne elektrický posilňovač riadenia, elektrické ovládanie predných a zadných okien, diaľkové zamykanie vozidla, klimatizácia atď.  

* Stále prebieha proces homologizácie.
** Hodnoty WLTP sú merané podľa štandardizovaného laboratórneho cyklu, ktorý sa blíži reálnym podmienkam. Zahŕňa 57% jazdy v meste, 25% jazdy v mimo mesta a 18% jazdy na diaľnici.
*** Využite výhody záruky Dacia na batériu vozidla po dobu 8 rokov / 120 000 km.
**** Wallbox – domáce nabíjanie pomocou nástennej nabíjacej stanice musí inštalovať odborný pracovník.

Pripravení na prekvapenie?

_ _
_

Objavte podobné modely

sandero.png

SANDERO

Už od 7 960 €

duster.png

DUSTER

Už od 9 990 €

Predáváme vozidlá značiek